Zabawa karnawałowa w klasach 0-3

b_150_100_16777215_00_images_2019_2020_zabawa_karnawalowa_2020_08.JPG31.01.2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Niektórzy mogli uczestniczyć w konkursach np.: w przebijaniu balonów, tańcu w parach z balonem czy celowaniu do piramidki z puszek, jedzeniu jabłka zawieszonego na sznurku. Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Punktem kulminacyjnym zabawy karnawałowej był wybór króla i królowej balu. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.