2014/2015
Osiągnięcia wychowanków świetlicy
W X 2014
W IV MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM "LATAWCE , DMUCHAWCE , WIATR ..." ZORGANIZOWANYM PRZEZ SP-16 MAJA DĄBROWSKA I MAJA ZIOMEK Z KLASY III B UZYSKAŁY WYRÓŻNIENIE ZA PRACĘ WYKONANE POD OPIEKĄ PANI IZABELI FILIPIAK-KUDASIK.
W X 2014
PRACA WYKONANA PRZEZ UCZENNICĘ KL. I D OLIWIĘ PASTERNAK POD OKIEM PANI IWONY MALINKI ZDOBYŁA WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM '' MÓJ PRZYJACIEL MIŚ '' ORGANIZOWANYM PRZEZ SP-16.
W XI 2014
DZIĘKI AKCJI "ŚWIETLICA POMAGA ZWIERZAKOM" UZYSKALIŚMY DLA SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT "KUNDELEK" KARMĘ, ZABAWKI, KOCE, A ZE SPRZEDAŻY "CEGIEŁEK DLA KUNDELKA" 630ZŁ DARY PRZEKAZANO RZESZOWSKIEMU SCHRONISKU W LISTOPADZIE 2014.
Kacper Barwiński- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pocztówka z Rzeszowa" - styczeń 2015 r.
Wiktoria Adamczyk - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pocztówka z Rzeszowa" - styczeń 2015 r.
Oliwia Czarnecka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pocztówka z Rzeszowa" - styczeń 2015 r.
W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Anioły, aniołki, aniołeczki- muzykujące anioły" następujący uczniowie otrzymali
wyróżnienie:
- Emilia Urbanik z klasy 1e ,
- Bartosz Rydel z klasy 1 d
- Iga Małysza z klasy 2
- Katarzyna Wójcik z klasy 4a
W XI 2014
UCZENNICA KLASY IV B - NIKOLA KAMIŃSKA ZA PRACĘ WYKONANĄ NA KÓŁKU GRAFICZNYM PROWADZONYM PRZEZ DOROTĘ JASKOT OTRZYMAŁA NAGRODĘ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "SŁOŃCE, WODA I PRZYRODA" ORGANIZOWANYM W SP2- RZESZÓW.
W XII 2014
W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE " BOMBKA BOŻONARODZENIOWA" ZUZANNA DRELICH Z KL. I C ZDOBYŁA NAGRODĘ ZA PRACĘ WYSŁANĄ PRZEZ PANIĄ IWONĘ MALINKĘ, KONKURS ZORGANIZOWAŁA SP-28 W RZESZOWIE.
W XII 2014
W MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY W RZESZOWIE SWOJĄ NAGRODĘ W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA I SZKOŁY" ODEBRAŁA JULIA POLAK UCZENNICA KL. III C. JEJ PRACA WYKONANA NA KÓŁKU GRAFICZNYM PANI DOROTY JASKOT ZOSTAŁA NAGRODZONA A PONADTO WYKORZYSTANA NA PLAKATACH PROMUJĄCYCH WYSTAWĘ.
W dniu 22.11.14r nasze uczennice wzięły udział w V Andrzejkowo-Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt
zorganizowanym przez SALOS - Rzeszów. W kategorii czwórek dziewczęta zajęły I i III miejsce otrzymując w nagrodę piękne puchary, dyplomy i medale.
Skład drużyny, która zajęła I miejsce w turnieju: Monika Król-kapitan, Ewa Świerk, Aleksandra Pelczar, Agnieszka Dudek
Skład drużyny, która zajęła III miejsce: Julia Przepióra-kapitan, Anna Chmaj, Aleksandra Balicka, Gabriela Siorek, Kornelia Lis
Kapusta Jan - laureat Wojewódzkiego Konkursu z języka polskiego.
Międlar Maja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu z języka angielskiego
Skiba Jan - laureat Wojewódzkiego Konkursu z języka angielskiego.
Kapusta Jan - laureat Wojewódzkiego Konkursu z języka angielskiego.
Tunia Magdalena - finalistka Wojewódzkiego Konkursu z matematyki.
Bojda Weronika - III miejsce w biegu młodzieżowym - marzec 2015 r.
Hołub Barbara - V miejsce w IV Cyklu Międzyszkolnych Turniejów tenisa stołowego w kategorii dziewcząt starszych - kwiecień 2015 r.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w mini piłce siatkowej dziewcząt zajęła I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - kwiecień 2015 r.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 zajęła IV miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum Sportowego w Rzeszowie.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w mini piłce siatkowej dziewcząt zajęła I miejsce w półfinale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt - kwiecień 2015 r.
Kacper Zawadzki - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Wypalanie traw - katastrofa ekologiczna" - kwiecień 2015 r.
Andrzej Laskowski - laureat w Konkursie z Języka Angielskiego dla uczniów klas czwartych "Friendly English" - maj 2015 r.
Krzysztof Maziarka - wyróżnienie w Konkursie z Języka Angielskiego dla uczniów klas czwartych "Friendly English" - maj 2015 r.