„Pachnące Podkarpacie”

b_150_100_16777215_00_images_pachn_podk_032.jpg

25 maja 2015 r. w Teatrze „Maska” w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie XI Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Tradycje i zwyczaje Podkarpacia pod hasłem „Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym”.
Konkurs organizowany jest przez naszą szkołę dla uczniów szkół podstawowych z województwa podkarpackiego i objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, Wojewody Podkarpackiego i Marszałka Województwa Podkarpackiego.
W tym roku nadesłanych zostało 511 praz z 86 szkół z naszego województwa. Przyznanych zostało 91 nagród i 82 wyróżnienia w kategoriach klas 1-3 i 4-6.
Gościem honorowym konkursu był wiceprezydent Rzeszowa p. Henryk Wolicki, który wręczał nagrody wyróżnienia laureatom konkursu.
Zachęcamy również do przeczytania artykułu w Miesięczniku „Nauczyciel i Szkoła” pod redakcją dr J. Ustrzyckiego.
Organizatorzy: Jolanta Nowicka, Bogusława Tressenberg, Robert Walawender.
Galeria.