Inauguracja Akademii Przyszłości 2016 r.

W dniu 26 października 2016r. w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyła się uroczysta Inauguracja Akademii Przyszłości na rok 2016/2017.
Kolejną edycję projektu Stowarzyszenia Wiosna rozpoczęło również 12 uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Rzeszowie.
Mali studenci Akademii Przyszłości otrzymali Indeksy Sukcesów z rąk  Dziekana Wydziału Pedagogicznego ks. dr hab. Janusza Miąso i tym samym oficjalnie rozpoczęli podróż, której wspólnym celem jest Sukces.
W czasie inauguracji nie obyło się też bez części artystycznej i ciekawych atrakcji dla dzieci.
Wystąpili: iluzjonista z Domino Magic, tancerze ze Szkoły Tańca Senso, Ania Szubert z Mini Brain Academia oraz żonglujące dziewczyny z CSP TEAM. Tym wspaniałym popołudniem dzieci rozpoczęły kolejny rok z Akademią Przyszłości.
AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to Innowacyjny System Motywatorów Zmiany. Osobisty superW na cotygodniowych spotkaniach w formie 1x1, będzie używał unikalnych metod pracy, aby przeprowadzić dziecko do osiągania w życiu sukcesów.. Dla najmłodszych przewidziane są również wydarzenia społeczno – edukacyjne oraz spotkania z inspirującymi je osobami.
Już wkrótce rozpoczną się zajęcia z wolontariuszami.

Galeria