Drodzy Rodzice !

Pragniemy poinformować, iż w związku z reformą oświaty w roku szkolnym 2017/18 nasza szkoła przekształcona zostanie w ośmioletnią szkołę podstawową. Oznacza to, że uczniowie klas szóstych będą kontynuować naukę na terenie naszej placówki w klasie siódmej i ósmej.
    Informujemy również, że szkoła będzie w pełni wyposażona, zgodnie z potrzebami edukacyjnymi.
W związku z nowym ramowym planem nauczania zostaną wprowadzone nowe przedmioty, których nauczać będą nauczyciele posiadający odpowiednie kwalifikacje. Dyrekcja dołoży wszelkich starań, aby plan zajęć poszczególnych klas był najbardziej przyjazny dla uczniów, a także pozwalał na rozwijanie odpowiednich zainteresowań w formie dodatkowych zajęć na terenie szkoły, jak i poza nią.
    Pracownicy placówki zadbają o to, by zarówno Państwo, jak i dzieci byli w pełni usatysfakcjonowani.