Konkurs na komiks rozstrzygnięty

W bibliotece szkolnej został rozstrzygnięty konkurs na najlepszą pracę w kategorii komiks. Uczniowie z klas 4-6 po przeczytaniu wybranej książki przygotowali prace w formie komiksu.
Uczestnicy wykazali się wielką fantazją i zdolnościami
I miejsce zajęły uczennice z kl.5a – Wiktoria Pleśniak i Aneta Celtner za komiks: „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai-Tajemnica kina”.
II miejcse – Iga Trzeciak, Oliwia Czarniecka i Wiktoria Adamczyk z kl.6a za komiks: „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”
Przyznano dwa III miejsca – Szymonowi Zielińskiemu, Janowi Jakilńskiemu i Maciejowi Łozorko z kl. 5b za komiks: „Hobbit – Bitwa Pięciu Armii”  oraz Oliwii Kida z kl. 5b za komiks:„Alicja w krainie czarów”.
Przyznano również wiele wyróżnień. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć podczas Dnia Otwartej Szkoły.

{gallery}komiks_17{/gallery}