Dzień Otwarty Szkoły, ale się działo...

W minioną sobotę 4 marca 2017r. już od samego rana w naszej szkole było gwarno!
Rozpoczął się Dzień Otwarty pod hasłem "Razem bezpiecznie i zdrowo". W holu i na korytarzu ustawiono stoiska ze zdrową żywnością - "Spiżarnia Babuni". Obok prezentowano sukcesy i dorobek szkoły oraz pokonkursowe prace plastyczne.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska mikroskopowe z pięknymi okazami owadów. W bibliotece, świetlicy, przedszkolu i salach lekcyjnych odbywały się ciekawe zajęcia, każdy znalazł coś dla siebie: kolorowanki, quizy, gry stolikowe i zręcznościowe, zabawy z chustą, origami, kącik malarski, prezentacje multimedialne, literacka rewia mody, zajęcia językowe i komputerowe. Górny korytarz gościł uczestników konkursów tj. "Każdy z nas talent ma", "Masterchef". Odbywały się występy muzyczne, kabaretowe, taneczne, teatralne, korowód owocowy. Nie zabrakło też atrakcji sportowych: tor przeszkód dla najmłodszych, turniej ringo, mecz siatkówki.
Przybyło wiele gości, wśród nich: rodzice, dziadkowie, znajomi, absolwenci, przyszli uczniowie. Imprezę relacjonowała TV Rzeszów. To była udana impreza !

Relacja TV Rzeszów