Dzień Kobiet 2017 r.

10 marca br. uczniowie klasy 6c, 4c i 4a przedstawili montaż słowno-muzyczny poświęcony paniom. Chłopcy z kl. 6c pod opieką p. M. Pasterz w  humorystyczny sposób pokazali, jak zmieniało  się pojęcie kobiecości na przestrzeni dziejów w różnych kulturach. Towarzyszyły im salwy śmiechu i ... błyski fleszy. Pokaz wszystkich wprowadził w radosny nastrój dodatkowo podtrzymywany przez wesołe piosenki w wykonaniu solistów.   Następnie dziewczynki z kl. 4c  przygotowane przez p. A. Terpińską zagrały z zebranymi uczniami  w "Zgadnij, kto to". Wcieliły się w role znanych Polek tak dobrze, że odgadnięcie sylwetek przedstawianych bohaterek nie sprawiło większych kłopotów nikomu. Spotkanie zakończyły życzenia uczniów z kl. 4a dla wszystkich pań oraz podziękowania pani Dyrektor.