Akademia Przyszłości we Fly-Parku.

Dnia 10 marca 2017 r. dzieci wspólnie z wolontariuszami Kolegium Akademii Przyszłości ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Rzeszowie wybrały się do Parku Trampolin Fly - Park Po zapoznaniu się z zasadami panującymi na terenie parku i po obejrzeniu filmu instruktażowego dotyczącego zachowania bezpieczeństwa, dzieci mogły w końcu wejść na salę zabaw. Pod opieką profesjonalnych trenerów mogły ćwiczyć skoki, podskoki, salta i przewroty. Niezwykłą frajdą okazał się basen wypełniony gąbkami,w którym spora część grupy spędziła większość czasu.
Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym miejscem obfitującym w ciekawe zabawy i dającym możliwość sprawdzenia swoich „skocznych” umiejętności.. Trudno się dziwić, że dzieci z niechęcią opuszczały salę z trampolinami.
Całe wydarzenie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a uśmiech ani na chwilę nie schodził z naszych twarzy. To wydarzenie z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci.