Wiosenna akcja w B1

W dniach od 31 marca do 02 kwietnia nasi uczniowie po raz trzeci w tym roku szkolnym uczestniczyli w akcji charytatywnej w Hipermarkecie „Bi-1”, kontynuując w ten sposób współpracę z Fundacją „Dziewczynka z zapałkami”.
Wolontariusze poprzez udział w akcjach charytatywnych uczą się dostrzegać potrzeby innych i nieść im bezinteresowną pomoc. Dzięki temu mają możliwość doskonalenia siebie, budowania pozytywnego obrazu własnej osoby a jednocześnie czerpią radość z pracy na rzecz innych.
W wiosennej akcji wzięło udział 46 uczniów, których  wytrwale wspierał najmłodszy uczestnik akcji marketowej, uczeń klasy 2d Witold Pietrusiak.
Każdy dyżur, to 3 godziny pomocy w pakowaniu towarów zakupionych przez klientów „Bi-1”. Najbardziej zaangażowani wolontariusze pełnili nawet po 2 dyżury.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji oraz ich rodzicom. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu nasze cykliczne działania służące innym zawsze przebiegają bardzo sprawnie i ogólnie kończą się sukcesem.
Podczas akcji, uczniowie przebywali pod opieką animatora z ramienia fundacji a także nauczycieli naszej szkoły.
Cieszymy się, że zgromadzone podczas akcji fundusze pozwolą wspomóc dzieci, które potrzebują materialnego wsparcia.