Warsztaty Świąteczne

W dniu 4 kwietnia uczniowie naszej szkoły, uczestnicy Programu „Akademia Przyszłości” wzięli udział w świątecznych warsztatach plastycznych. Dzieci aktywnie w nich uczestniczyły wykonując wielkanocne ozdoby. Poznały nowe techniki plastyczne, miały okazję pobudzić swoją wyobraźnię oraz wykazać się kreatywnością i zmysłem plastycznym. Sprawiło im to wiele radości oraz pozwoliło rozwinąć umiejętności artystyczne. Panie „tutorki” również włączyły się w tworzenie wielkanocnych ozdób poprzez pomoc dzieciom przy wykonywaniu trudniejszych i bardziej skomplikowanych elementów ozdób i kartek świątecznych.
To wydarzenie mogło się odbyć dzięki mamie jednej z podopiecznych akademii, Pani Katarzynie Adamczyk-Pilch, która była autorką nie tylko projektów świątecznych ozdób, ale też przygotowała niezbędne materiały do ich wykonania. Dziękujemy bardzo.
Na pewno to spotkanie było okazją do integracji, wzajemnego poznania się i rozwijania umiejętności plastycznych i kreatywności .