Festiwal filmowy dla dzieci i młodzieży.

Uczniowie klas 5c, 3e i 2a uczestniczyli w "Festiwalu filmowym dla dzieci i młodzieży", który po raz pierwszy odbył się w Rzeszowie. Każda z klas obejrzała film dostosowany do wieku i co ważne podkreślenia, niedostępny w kinie komercyjnym. Były to obrazy:" Biały znak", "Na linii Wzroku" oraz "Daleko, ale blisko". Poruszały tematykę relacji rodzinnych, koleżeńskich oraz wartości patriotycznych i moralnych. Bohaterami filmów były dzieci z różnych części świata, przeżywające podobne problemy i radości. Projekcje bardzo spodobały się dzieciom, były mądre, wzruszające, radosne, a seanse kończyły się brawami na widowni.