Wizyta Asseco Resovii

Czwartek 28 września był dla nas uczniów wyjątkowym dniem. Gościliśmy w naszych murach siatkarzy Asseco Resovii. Na początku Pani Dyrektor Ewa Bednarska serdecznie powitała gości i podziękowała za to, że przyjęli nasze zaproszenie. Następnie Dyrektor Organizacyjny Asseco Resovii przedstawił zawodników. Oczywiście była to czysta formalność, bowiem mocno kibicujemy drużynie z naszego miasta i wszystkich siatkarzy znamy. Po części oficjalnej mogliśmy zadawać pytania. Było ich wiele i dotyczyły różnych aspektów życia sportowców oraz funkcjonowania drużyny. Czwórka szczęśliwców z naszej społeczności uczniowskiej miała możliwość odbycia krótkiego treningu z siatkarzami. Zazdrościliśmy im. Najważniejszym i najbardziej oczekiwanym momentem były autografy i możliwość zrobienia sobie selfie z naszymi idolami. To był dzień, który na pewno długo będziemy pamiętać, tym bardziej, że dostaliśmy od siatkarzy wspaniały prezent w postaci biletów wstępu na sobotni mecz w hali Podpromie. W nowym sezonie życzymy naszej drużynie Mistrzostwa Polski. Powodzenia. Trzymamy kciuki.