Inauguracja Akademii Przyszłości na rok 2017/2018

W dniu 11 października 2017r. w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyła się uroczysta Inauguracja Akademii Przyszłości na rok 2017/2018.
Kolejną edycję projektu Stowarzyszenia Wiosna rozpoczęło również 12 uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Rzeszowie.
Mali studenci Akademii Przyszłości otrzymali Indeksy Sukcesów z rąk  Dziekana Wydziału Pedagogicznego ks. dr hab. Janusza Mięso i tym samym oficjalnie rozpoczęli podróż, której wspólnym celem jest Sukces.
A jak świętować to tylko w licznym gronie. Dzieci, Tutorzy, Liderzy, Koordynatorzy i wielu innych zaproszonych gości z uśmiechami wkroczyli w ten niezwykły czas . Uczniowie mogli liczyć na wiele wspaniałych atrakcji i niespodzianek. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest lot balonem. Będzie on nam towarzyszył przez cały najbliższy rok i na pewno uczestnicy „Akademii Przyszłości” przeżyją wspaniałą przygodę. Zatem zaczynajmy.

Galeria

Copyright 2011 Inauguracja Akademii Przyszłości na rok 2017/2018. Wykonanie Wojciech Hałucha