Jubileuszowy X Międzyszkolny Konkurs PTTK

25.10.2017 r. nasi uczniowie Nikola Kamińska z kl. 7b i Krzysztof Maziarka z kl. 7c przygotowani przez p. Marię Cop, wzięli udział w Jubileuszowym X Międzyszkolnym Konkursie PTTK. Konkurs w tym roku przebiegał pod hasłem: „2017 - Rokiem Rzeki Wisły”. Organizatorzy SP 27 oraz Zarząd Oddziału PTTK w Rzeszowie zapewnili transport, wspaniałą atmosferę, atrakcyjne nagrody. Przewodnicy PTTK-u podczas jazdy autokarem opowiadali nam ciekawe historie na temat miejscowości mijanych po drodze.
Konkurs odbył się w Siedlisku Janczar w Pstrągowej. W rywalizacji wzięli udział uczniowie z 11 szkół podstawowych. W oczekiwaniu na werdykt jury, uczestnicy obejrzeli pokaz tresury psa oraz zregenerowali siły konsumując gorące kiełbaski z grilla. Nikola Kamińska, wykazała się duża wiedzą i zajęła 3 miejsce. Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy.

Galeria