Świąteczne spotkanie uczestników Akademii Przyszłości.

W dniu 11 grudnia odbyło się w naszej szkole świąteczne spotkanie uczestników Akademii Przyszłości. Wzięły w nim udział dzieci, podopieczni Akademii wraz ze swoimi tutorami. W spotkaniu uczestniczyli również członkowie Rady Wojewódzkiej Akademii Przyszłości.
Gościliśmy również uczennice z Zespołu Szkół Gospodarczych, które wraz ze swoją nauczycielką przygotowały dla dzieci pierniczki oraz artykuły niezbędne do dekorowania tych świątecznych wypieków.
Mali studenci Akademii z wielkim zapałem przystąpili do dekorowania ciasteczek. Powstawały piękne, kolorowe, smakowite dzieła prawie jak od profesjonalnych cukierników .Był też czas na zabawę i rozwiązywanie świątecznych zagadek. Odbył się również konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy. Dzieci wykazały inwencję twórczą przy wykonywaniu prac plastycznych tematycznie związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.
Na koniec spotkania przyszedł  czas na prezenty świąteczne.
To spotkanie świąteczne długo zapadnie w pamięci wszystkich jego uczestników.

Galeria

Copyright 2011 Świąteczne spotkanie uczestników Akademii Przyszłości.. Wykonanie Wojciech Hałucha