„Legenda o smoku wawelskim” w finale !

Z ogromną przyjemnością informujemy, że przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy 4b pt. „Legenda o smoku wawelskim” zostało zakwalifikowane do pokazu finałowego
w III Powiatowym Konkursie Artystycznym „Legendy Całego Świata” zorganizowanym  przez SP nr 28 w Rzeszowie.

Pierwszy etap konkursu polegał na przygotowaniu nagrania video inscenizacji legendy. Komisja konkursowa po obejrzeniu nadesłanych filmów wyłoniła finalistów.
15 marca br. o godz. 10.00 w MDK przy ul. Osmeckiego 51 odbędzie się finałowy przegląd konkursu. Wezmą w nim udział: Maja Ciepły, Diana Makarinska, Anna Momot, Maja Oleksy, Martyna Serafin, Emilia Świder, Mateusz Tworek i Karol Ząbek.
Uczniów przygotowała do konkursu pani Ewelina Sowa.

Link do filmiku