Rok 2010

Julia Karnecka zdobyła nagrodę w konkursie plastycznym "Rzeszów i jego mieszkańcy" - 13 marca 2010r.

Karolina Małek zdobyła I miejsce w wojewódzkim finale Festiwalu Piosenki Przyrodniczo-Ekologicznej - 15 marca 2010r.

Karol Piróg zdobył I miejsce w wojewódzkim finale Festiwalu Piosenki Przyrodniczo-Ekologicznej - 15 marca 2010r.

Gabriela Denasiewicz zdobyła IV miejsce w półfinale wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu na 50m stylem klasycznym - 16 marca 2010r.

Wiktoria Bielak otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa za zajęcie I miejsca w Festiwalu Piosenki Przyrodniczo-Ekologicznej - marzec 2010r.

Iga Rusin otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym "Znam, rozumiem, przestrzegam - prawa dziecka" - marzec 2010r.

Maria Kadłuczko zajęła II miejsce w konkursie plastycznym "Znam, rozumiem, przestrzegam - prawa dziecka" - marzec 2010r.

Claudia Chmielowiec uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego - kwiecień 2010r.

Michał Grębosz uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego - kwiecień 2010r.

Szkoła zajęła I miejsce w XVI Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci pt. "Dbam o piękno mojego domu - Ziemi 2010"

Jakub Król zajął I miejsce w XVI Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci pt. "Dbam o piękno mojego domu - Ziemi 2010". W tym samym konkursie wyróżnienia uzyskali:
- Kinga Brzozowska
- Mikołaj Ficek
- Marta Szczygieł
- Justyna Siek
- Sylwia Mikrut

Ewelina Barnuś - zajęła II miejsce w skoku w dal w Indywidualnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych miasta Rzeszowa w LA.

Aleksandra Buczko - otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kocia muzyka" - 20 października 2010

Miłosz Gąsior - otrzymał II nagrodę w VII Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa", w kategorii "Zwierzęta wodno-lądowe naszych lasów"

Bartosz Pietrucha - otrzymał III nagrodę w VII Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa", w kategorii "Zwierzęta wodno-lądowe naszych lasów"

Hanna Kapusta - otrzymała wyróżnienie w VII Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa", w kategorii "Zwierzęta wodno-lądowe naszych lasów"