uks2_2020_1
uks2_2020_4

INFORMACJE NA TEMAT ZAJĘĆ I OBOZÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ UKST DWÓJKA
BASEN
Pieniądze za nieodbyte zajęcia na basenie w II półroczu będą Państwu zwracane. Te osoby, które wpłacały przelewem na konto dostaną zwrot na to samo konto, natomiast zwrot w gotówce nastąpi po uspokojeniu sytuacji epidemiologicznej w kraju a więc zapewne we wrześniu po powrocie do szkoły. Jeśli ktoś z Państwa życzy sobie zwrotu pieniędzy wcześniej proszę o osobisty kontakt z Piotr Szetela, tel. 600369357.
Jeśli ktoś z Państwa nie płacił jeszcze za II semestr, to rozliczenie nastąpi po powrocie do szkoły.
OBOZY LETNIE
Informacja dotycząca obozów letnich organizowanych przez UKST Dwójka
Jako organizatorzy obozów czekamy na wytyczne bądź jakieś decyzje ze strony rządu.
Po ich otrzymaniu podejmiemy decyzję o organizacji wyjazdów lub ich odwołaniu. Jeśli wyjazd nie dojdzie do skutku lub uczestnik zrezygnuje, zaliczki będą zwracane wpłacającym.

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY
"DWÓJKA"
UL. KAMIŃSKIEGO 12
35-211 RZESZÓW

(DZIAŁA OD 14. 01. 2000 r.)

ZARZĄD  KLUBU:

PREZES :    PIOTR SZETELA
SEKRETARZ:  SEBASTIAN KLACZKOWSKI
SKARBNIK:  ŁUKASZ MENDOŃ

STATUT KLUBU
Statut UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY
"DWÓJKA"

NUMER KONTA BANKOWEGO:

67 8642 1126 2012 1134 1808 0001

Klub zajmuje się następującymi działaniami na rzecz dzieci i młodzieży naszej szkoły oraz innych placówek Rzeszowa:

1. Nauka pływania w formie zajęć pozalekcyjnych na pływalni w Nowej Wsi. Zajęcia odbywają się w formie kursów nauki pływania w 4 grupach zaawansowania i prowadzone są przez instruktorów pływania.

2. Organizacja zimowych obozów narciarskich w  miejscowościach:  Gołkowice, Biały Dunajec. Uczestnicy biorą udział w zajęciach z narciarstwa zjazdowego, biegowego, Łyżwiarstwa.

3. Organizacja letnich obozów sportowo-rekreacyjnych w Suścu, Wólce Biskiej, Janowie Lubelskim. Na obozach realizujemy zajęcia z: kajakarstwa, technik linowych, różnych form terenoznawstwa i survivalu, gier sportowych, pływania, jazdy na rowerach, rolkach, chodzenia na szczudłach, strzelania z wiatrówek, łuków itp.

4. Wyjazdy sobotnie i sobotnio-niedzielne o charakterze turystycznym i rekreacyjnym jak rajdy górskie, rowerowe, wyjazdy do Parku Wodnego w Krakowie.

5. Organizujemy pikniki dla najmłodszych nad Zalewem Rzeszowskim.

6. Szkolenie zawodników w sekcji piłki siatkowej. Zajęcia odbywają się w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Rzeszowie.

7. Szkolenie zawodników w sekcji kajak polo. Treningi odbywają się nad Zalewem Rzeszowskim, w Zespole Szkół Nr 2 w Rzeszowie przy ul. Rejtana oraz na siłowni. Dzieci biorą udział w letnich oraz zimowych zgrupowaniach oraz zawodach rangi Pucharu Polski, Pucharu Europy, Mistrzostw Świata.

Najważniejsze sukcesy:

aktualne reprezentantki kadry młodzieżowej Polski: Bazan Gabriela, Madej Marlena,
5 miejsce w Mistrzostwach Świata w 2014 roku,
3 miejsce w Pucharze Europy w 2013,
wielokrotne mistrzynie i medalistki  mistrzostw Polski juniorów i młodziczek.