Emilka Banaś z kl. 4e - II w międzyszkolnym indywidualnym TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO dziewcząt i chłopców o „PLUSZOWEGO MISIA” - maj 2018 r.

Mikołaj Gerke z kl. 6a - V miejsce w międzyszkolnym indywidualnym TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO dziewcząt i chłopców o „PLUSZOWEGO MISIA” - maj 2018 r.

Reprezentacja SP-2 - II miejsce w Czwórboju LA Dziewcząt Szkół Podstawowych - Igrzyska Dzieci - maj 2018 r.

Reprezentacja SP-2 - VI miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w gimnastyce dziewcząt - marzec 2018 r.

Reprezentacja SP-2 w siatkówce - IV m. w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w mini-siatkówce - marzec 2018 r.

Reprezentacja naszej szkoły w mini-piłce ręcznej dziewcząt zajęła III miejsce w Rzeszowie – styczeń 2018 r.

Wiktoria Bartosz - V miejsce w biegu na 400 m. w kategorii klas III - październik 2017 r.

Oskar Białek - IV miejsce w biegu na 600 m. w kategorii klas V-V - październik 2017 r.

Tymoteusz Lenik - III miejsce w Skoku w dal Chłopców w "Indywidualnych Mistrzostwach LA" - październik 2017 r.

Julia Brągiel - I miejsce w Skoku wzwyż Dziewcząt w "Indywidualnych Mistrzostwach LA" - październik 2017 r.

Gabriela Mager - I miejsce w Skoku w dal Dziewcząt w "Indywidualnych Mistrzostwach LA" - październik 2017 r.

Tymoteusz Lenik - I miejsce w biegu młodzieżowym - październik 2017 r.

Tymoteusz Lenik - I miejsce w biegu na 400 m. w kategorii klas IV - październik 2017 r.

Reprezentacja SP-2 w Rzeszowie - II miejsce w Rejonowych Igrzyskach dla dzieci w biegach przełajowych - październik 2017 r.

Amelia Jarosz, Gabriela Mager, Weronika Bojda, Alicja Nawojska, Jagoda Kuczaj, Liwia Wanat, Maja Dąbrowska, Martyna Rachwalska, Agata Łobos, Karolina Hul - złoty medal w Mistrzostwach Rzeszowa Szkół Podstawowych w biegach sztafetowych 10 x 800 m - wrzesień 2017 r.