Miło nam poinformować, iż następujący uczniowie naszej szkoły zostali laureatami i finalistami przedmiotowych konkursów:

• Karolina Kawa, kl. 8a – laureatka Przedmiotowego Konkursu z Biologii - (do konkursu uczennicę przygotowała p. Agata Nowalijska)
  • Wiktor Bassara, kl. 7a – laureat Przedmiotowego Konkursu z Geografii - (do konkursu ucznia przygotowała p. Maria Cop)
  • Zofia Bożek. kl. 7b – laureatka Przedmiotowego Konkursu z Geografii - (do konkursu ucznia przygotowała p. Maria Cop)
  • Maja Ciepły, kl. 7b – finalistka Przedmiotowego Konkursu z Geografii - (do konkursu uczennicę przygotowała p. Maria Cop)
  • Jakub Podstawski, kl. 8a – finalista Przedmiotowego Konkursu z Geografii - (do konkursu ucznia przygotowała p. Maria Cop)

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!