Franek Jurkowski, kl. 3a - MISTRZ Województwa Podkarpackiego w Judo

Filip Jurkowski, kl. 7a -  MISTRZ Województwa Podkarpackiego w Judo

Halowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Miasta Rzeszowa:
WIKTOR BRODZICKI -
II MIEJSCE w biegu na 600 metrów
SOFIA YEHOROVA -
IV MIEJSCE w biegu na 60 metrów
ERNEST KUBALA -
IV MIEJSCE w skoku w dal
MIKOŁAJ NICGORSKI -
V MIEJSCE w pchnięciu kulą

Rita Piróg, Wladyslava Frolowa – kl. 3a, Julia Michalik – kl. 2c, Aleksandra Zakrzewska - kl. 5b - VIII MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W GIMNASTYCE DZIEWCZĄT

Przemysław Śliwa, kl. 7a trenuje łucznictwo sportowe od 2021 roku należąc do Kadry Województwa Podkarpackiego:
- X Memoriał Zenona Jaracza 03.02.2024 Jedlicze – I MIEJSCE, kategoria młodzik
- Halowe Mistrzostwa o Puchar Prezydenta Miasta Brzozowa w Łucznictwie Sportowym – 17.02.2024 Humniska – I MIEJSCE, kategoria młodzik
- Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego 2024 w Łucznictwie Sportowym - 02.03.2024 Jedlicze – I MIEJSCE, kategoria młodzik.

III MIEJSCE w Rzeszowie w Mini Koszykówce - skład drużyny: SZYMON GUTOWSKI, ALEKSANDER IWANCA, MACIEJ FULARZ, JAKUB BOBOWSKI, MAKSYMILIAN PIRÓG, SZYMON SZYMAŃSKI, JAKUB WOŹNICA, EMIL LELEK, JAKUB KOPERSKI, JULIAN NICGORSKI, TOMASZ PODLEŚNY

Zuzanna Szwajdych i Nikola Gutkowska z klasy 4B - III MIEJSCE w Rzeszowie w Międzyszkolnych Zawodach w Tenisie Stołowym Dziewcząt klas IV-VI

ŚWIETLICOWE ROZGRYWKI KLAS II W "DWA OGNIE":
I MIEJSCE - klasa II a,
II MIEJSCE – klasa II c,
III MIEJSCE – klasa II b

Ala Zakrzewska, kl. 2b - I MIEJSCE w Wojewódzkim Turnieju w Akrobatyce Sportowej organizowanym 26 listopada w Leżajsku

Wiktoria Winiarska, l. 2b - II MIEJSCE w Wojewódzkim Turnieju w Akrobatyce Sportowej organizowanym 26 listopada w Leżajsku

Damian Wyskiel, kl. 4b - WICEMISTRZOSTWO Rzeszowa w szachach

Wiktor Brodzicki i Dominik Stec, uczniowie klasy 7a - IV MIEJSCE w Rzeszowie w Drużynowych Mistrzostwach Rzeszowa w tenisie stołowym chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Jagoda Pilecka i Irmina Tryka z kl. 3a - III MIEJSCE w Trójkach i Dwójkach Kobiet - Klasy Młodzik w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Akrobatyce Sportowej

Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce w Stalowej Woli:
Dominika Dudek -
V MIEJSCE w biegu na 600 metrów
Wiktoria Wcisło -
VII MIEJSCE w biegu na 300 metrów

OLGIERD PODSTAWSKI, JULIAN NICGORSKI, ILLIA KOROTKOV i LENA PISAREK - IV MIEJSCE W RZESZOWIE W ROZGRYWKACH SZACHOWYCH

Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w Lekkoatletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej:
WIKTORIA WCISŁO - I MIEJSCE w biegu na 300 metrów dziewcząt
DOMINIKA DUDEK - I MIEJSCE w biegu na 600 metrów dziewcząt
ERNEST KUBALA - II MIEJSCE w skoku w dal chłopców
ANNA PAWEŁEK - VI MIEJSCE w skoku w dal dziewcząt