Program - Laboratoria Przyszłości
Nasza szkoła bierze udział w programie – Laboratoria Przyszłości – to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją tego programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Celem inicjatywy jest wsparcie szkoły w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

Nasze działania w październiku

To dopiero początek naszej edukacyjnej przygody w #LaboratoriaPrzyszłości, wrzesień to miesiąc zaznajamiania się z zakupionym sprzętem. Podczas naszych działań wykorzystywaliśmy głównie sprzęt fotograficzny i nagłośnienie, które umożliwiło nam zorganizowanie i upamiętnienie pikniku rodzinnego przeprowadzonego 24.09.2022 r. w naszej szkole.