Patrycja Kyc kl. 8c
- laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego - luty 2019 r. (opiekun p. Katarzyna Malicka)
- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - luty 2019 r. (opiekun p. Małgorzata Matias)
Nikodem Wanat kl. 8c
- laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii - styczeń 2019 r. (opiekun p. Agnieszka Ziętek)
- laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii – marzec 2019 r. (opiekun p. Maria Cop)
Krzysztof Maziarka kl. 8c
- laureat III miejsca Konkursu Przedmiotowego z Chemii - marzec 2019 r. (opiekun p. Anna Moskwa)
Andrzej Laskowski kl. 8c
- finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - luty 2019 r.  (opiekun p. Małgorzata Matias)
Anna Sadowska kl. 8b
- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii – marzec 2019 r. (opiekun p. Maria Cop)
Kacper Kmicikiewicz kl. 8c
- finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii – marzec 2019 r. (opiekun p. Maria Cop)

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Dnia 05.06.2019 r. w Wojewódzkim Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty.  W trakcie uroczystości zwycięzcy oraz laureaci drugiego i trzeciego miejsca w poszczególnych konkursach odebrali Statuetki Prymu z rąk Pani Małgorzaty Rauch – Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
Taki zaszczyt spotkał ucznia naszej szkoły Krzysztofa Maziarkę z klasy 8c, który jest laureatem trzeciego miejsca w konkursie przedmiotowym z chemii.
Dyplomy „Wybitnego laureata” otrzymali uczniowie szkół podstawowych, którzy zdobyli tytuł laureata w więcej niż jednym konkursie przedmiotowym. Takim osiągnięciem może pochwalić się dwoje uczniów naszej szkoły:

Nikodem Wanat z 8c – laureat konkursu kuratoryjnego z geografii oraz laureat konkursu kuratoryjnego z historii
    Patrycja Kyc z 8c – laureatka konkursu kuratoryjnego z języka polskiego oraz laureatka konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.

Przyznane wyróżnienia podkreślają ogromny wkład i zaangażowanie w naukę i szczególny talent laureatów konkursów przedmiotowych. Są także podziękowaniem dla nauczycieli i rodziców za trud mądrego wychowania, pomoc w rozpoznaniu zdolności i inspirowanie do zdobywania nowej wiedzy.

laureaci_2019_1
laureaci_2019_2