Halowe Mistrzostwa Rzeszowa w LA - Dawid Kotula - bieg na 600 m. - brązowy medal.

Halowe Mistrzostwa Rzeszowa w LA - Sebastian Feret - bieg na 300 m. - srebrny medal.

Halowe Mistrzostwa Rzeszowa w LA - Karolina Szczepanik - bieg na 50 m. - srebrny medal.

Halowe Mistrzostwa Rzeszowa w LA - Gabriela Mager - bieg na 50 m. - złoty medal.

Halowe Mistrzostwa Rzeszowa w LA - Błażej Szydło - bieg na 600 m. - srebrny medal.

Halowe Mistrzostwa Rzeszowa w LA - Wiktor Szydło - bieg na 300 m. - złoty medal

Halowe Mistrzostwa Rzeszowa w LA - Amelia Rajzer - bieg na 600 m. - srebrny medal.

Halowe Mistrzostwa Rzeszowa w LA  - Filip Kaczor - bieg na 50 m. - złoty medal.

Wojewódzki Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców - reprezentacja naszej szkoły w składzie: Mikołaj Gerke i Patryk Brodzicki zajęła III miejsce.

Reprezentacja naszej szkoły w piłce ręcznej dziewcząt klas VII - VIII zdobyła brązowy medal i III miejsce w Rzeszowie.
Skład drużyny: Alicja Nawojska, Karolina Hul, Dominika Skuba, Martyna Rachwalska, Liwia Wanat, Karolina Szczepanik, Anna Piskadło, Gabriela Barłowska, Aleksandra Zandecka, Zofia Orzeł, Klaudia Majda.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: OSKAR MIŚTA i SZYMON ŚLUSARCZYK zdobyła III miejsce w drużynowych Mistrzostwach Rzeszowa w tenisie stołowym chłopców (Igrzyska Dzieci).

Patryk Brodzicki i Mikołaj Gerke zdobyli I MIEJSCE W REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ.

III miejsce w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Drużynę reprezentowały: Amelia Rajzer, Maja Wróbel, Lila Różańska, Martyna Dziedzic, Emilka Banaś, Madzia Nawojska, Luiza Karnecka, Maja Oleksy, Natasza Żmuda, Maja Łyszczarz, Klaudia Bobowska.

II miejsce w Rzeszowie w Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Oskar Miśta, Szymon Ślusarczyk, Błażej Szydło, Wiktor Szydło, Filip Kaczor, Wiktor Bassara, Bartosz Bojda, Kacper Miąsik, Konrad Pazdan, Szymon Mager, Mateusz Kotula.

MISTRZOWIE RZESZOWA W TENISIE STOŁOWYM -I miejsce MIKOŁAJ GERKE I PARTYK BRODZICKI w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

Szkolne rozgrywki w TENISIE STOŁOWYM klas III - V - I miejsce - Wiktor Brodzicki, kl. 3a, II miejsce – Jakub Witanek, kl. 3a, III miejsce - Jan Szczepanik, kl. 5c, IV miejsce –  Krystian Micał, kl. 5a, Maksymilian Szwajdych, kl. 5c, Iwo Joachimowicz, kl. 5c

8 miejsce w finale wojewódzkim - sztafeta 2x800. Autorkami sukcesu są: Karolina Szczepanik, Alicja Nawojska, Karolina Hul, Agata Łobos, Klaudia Pawlak, Gabriela Ożóg, Julia Polak, Gabriela Mager, Zofia Hermaniuk, Martyna Rachwalska, Amelia Muller i Julia Kubas.

II miejsce w finale rejonowym w Leżajsku, co dało awans do finału wojewódzkiego. Autorkami sukcesu są: Karolina Szczepanik, Alicja Nawojska, Karolina Hul, Agata Łobos, Klaudia Pawlak, Gabriela Ożóg, Julia Polak, Gabriela Mager, Zofia Hermaniuk, Martyna Rachwalska, Amelia Muller i Julia Kubas.

Złoty medal w kategorii chłopców starszych zdobył Filip Kaczor w Indywidualnych – Drużynowych Biegach Przełajowych

Złoty medal w kategorii dziewcząt starszych zdobyła Amelia Rajzer w Indywidualnych – Drużynowych Biegach Przełajowych

V miejsce dziewcząt - Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x800 m. Drużynę dziewcząt reprezentowały: Amelia Rajzer, Klaudia Bobowska, Milenka Pieczonka, Wiktoria Bartosz, Nina Jost, Ola Pliś, Nikola Trześniowska, Maja Lekki, Maja Ciepły, Julia Kowalska.

II miejsce chłopców - Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x800 m. Drużynę chłopców reprezentowali: Wiktor Szydło, Błażej Szydło, Szymon Ślusarczyk, Julian Nartowski, Jan Szczepanik, Wiktor Bassara, Iwo Joachimowicz, Mateusz Kotula, Szymon Mager, Filip Kaczor.

Srebrny medal w  Mistrzostwach Rzeszowa w sztafecie 10x800 m. Skład drużyny: Karolina Szczepanik, Alicja Nawojska, Gabriela Mager, Gabriela Ożóg, Julia Polak, Zofia Hermaniuk, Karolina Hul, Klaudia Pawlak, Małgorzata Skali, Amelia Muller

Srebrny medal w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Lekkiej Atletyce, skok w dal - Gabriela Mager

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Lekkiej Atletyce, bieg na 80 m. przez płotki - Karolina Szczepanik - brązowy medal

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Lekkiej Atletyce, sztafeta 4x100 m. - Alicja Nawojska, Martyna Rachwalska, Karolina Szczepanik i Gabriela Mager - srebrny medal

Mistrzostwa Rzeszowa w lekkiej atletyce - Karolina Szczepanik - złoty medal w biegu na 80 m. przez płotki

Mistrzostwa Rzeszowa w lekkiej atletyce - Alicja Nawojska - srebrny medal w skoku w dal

Mistrzostwa Rzeszowa w lekkiej atletyce - Gabriela Mager - złoty medal w skoku w dal,

Mistrzostwa Rzeszowa w lekkiej atletyce - Daniel Federkiewicz - złoty medal w biegu na 300 m.

Mistrzostwa Rzeszowa w lekkiej atletyce - złoty medal dla sztafety 4x100 m. dziewcząt w składzie: Alicja Nawojska, Martyna Rachwalska, Karolina Szczepanik i Gabriela Mager.

Indywidualne Mistrzostwa LA: w skoku w dal -  FILIP KACZOR z kl. 6 c zdobył ZŁOTO skacząc 4,70 m

Indywidualne Mistrzostwa LA: w skoku w dal - BŁAŻEJ SZYDŁO  zdobył SREBRO

Indywidualne Mistrzostwa LA -  WIKTOR SZYDŁO – BRĄZ w biegu na 1000 m.