Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2- IX miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w  biegach przełajowych kat. chłopców 600 m - kwiecień 2017 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych kat. chłopców - kl. III-IV - kwiecień 2017 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - II miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce dziewcząt - kwiecień 2017 r.

Nikola Kamińska - III miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w wieloboju gimnastycznym dziewcząt - kwiecień 2017 r.

Nikola Kamińska - III miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w ćwiczeniach równoważnych na ławeczce dziewcząt - kwiecień 2017 r.

Nikola Kamińska - I miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w ćwiczeniach wolnych dziewcząt- kwiecień 2017 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - II miejsce w Biegach Przełajowych kat. chłopcy kl. IV-VI - kwiecień 2017 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - II miejsce w minisiatkówce dziewcząt w Mistrzostwach Rzeszowa - marzec 2016 r.

Karol Dynia - V miejsce w IX Olimpiadzie Szaradziarskiej dla uczniów klas III - grudzień 2016 r.

Weronika Musiał - klasa 6b - II miejsce w Pływaniu Indywidualnym 50 m Stylem Motylkowym Szkół Podstawowych - Igrzyska Miejskie

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - III miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców rocznik 2004 i 2005 - grudzień 2016 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - III miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt rocznik 2006 i młodszy - grudzień 2016 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - II miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców rocznik 2004 i 2005 - grudzień 2016 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - I miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców rocznik 2006 i młodszy - grudzień 2016 r.

Oskar Białek- II miejsce w Biegach Młodzieżowych - październik 2016 r.

Hubert Białek - V miejsce w Biegach Młodzieżowych - październik 2016 r.

Iwo Joachimowicz - IV miejsce w Biegach Młodzieżowych - październik 2016 r.

Julian Nartowski - II miejsce w Biegach Młodzieżowych - październik 2016 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - II miejsce o Puchar Resovii kl. III - wrzesień 2016 r.

Julia Lenik - II miejsce w skoku wzwyż dziewcząt "Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce" Szkół Podstawowych - wrzesień 2016 r.

Weronika Musiał - I miejsce w skoku wzwyż dziewcząt "Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce" Szkół Podstawowych - wrzesień 2016 r.