Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”:
I MIEJSCE (Nagroda główna) - Agata Szeliga, kl. 2a
II MIEJSCE (Nagroda) – Antoni Mermer, kl. 1a oraz Wiktoria Spirała, kl. 2a
III MIEJSCE (Wyróżnienie) - Tymoteusz Filipek, kl. 2c, Szymon Stec, kl. 2c, Karol Wcisło, kl. 2a, Alicja Raczak, kl. 2a


Konkurs ekologiczno-przyrodniczy EDI:
I MIEJSCE – Alicja Raczak, kl. 2a
WYRÓZNIENIE – Szymon Stec, kl. 2c, Kacper Bazan, Filip Rusin i Szymon Kłeczek z kl. 2a.

VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznnego "Puchacz Piotr". Do II etapu konkursu zakwalifikowali się:
Uczniowie klasy 1a i 1b: Antoni Mermer, Franciszek Wojtowicz, Alicja Kuffner, Filip Kluska, Marcin Ruszała, Michalina Domoń, Nina Cieplak, Kalina Kubala
Uczniowie klasy 2b i 2c: Antonina Kasprzyk, Antoni Bożek, Szymon Stec, Tymoteusz Filipek

Dominik Stec, kl. 7a - I MIEJSCE w VII Powiatowym Konkursie "Mistrz ortografii"

Dominik Stec, kl. 7a - LAUREAT I MIEJSCA w III Finale Podkarpackiego Konkursu Historycznego z elementami regionalizmu „Hi-Reg”

SZKOLNY MISTRZ ORTOGRAFII:
KLASY 5:
I miejsce Elena Koniuch, kl. 5a
II miejsce Julia Błażej, kl. 5b
III miejsce Witold Młodziankowski, kl. 5b
KLASY 6:
I miejsce Szymon Gil, kl. 6b
II miejsce Szymon Gutowski, kl. 6b
III miejsce Patryk Miłek, kl. 6a
KLASY 7:
I miejsce Dominik Stec, kl. 7a
II miejsce Wojciech Trzyna, kl. 7b
II miejsce Mikołaj Serafin, kl. 7b
III miejsce Gabriela Kyc, kl. 7a
KLASY 8:
I miejsce Martyna Michna, kl. 8a
II miejsce Patrycja Wsół, kl. 8b
III miejsce Anna Balawender, kl. 8b

Szymon Stec, Błażej Szetela i Tymoteusz Filipek z kl. 2c - FINALIŚCI w swojej grupie wiekowej i otrzymują tytuły MISTRZÓW POLSKI VII Ogólnopolskiego Konkursu Wielkiej Ligii Czytelników

WYNIKI KONKURSU "W UKŁADZIE SŁONECZNYM":
Kategoria klas I – IV:
I MIEJSCE - Mikołaj Szeliga, kl. 4a
II MIEJSCE -  Stefania Kula, kl. 1b
II MIEJSCE- Michalina Adamowska, kl. 4b
III MIEJSCE - Franciszek Jurkowski, kl. 3a
III MIEJSCE - Szymon Wołowiec, kl. 2c
WYRÓZNIENIA: Michał Raczak, kl. 4a; Jakub Trala, kl. 3a; Adam Trala, kl. 3a
Kategoria klas V – VIII:
I MIEJSCE - Filip Jurkowski, kl. 7a
II MIEJSCE:- Miłosz Stankiewicz, kl. 5b
III MIEJSCE - Filip Niedenthal, kl. 5b
III MIEJSCE- Mikołaj Sokołowski, kl. 7b
WYRÓZNIENIA -  Sofia Dykun, kl. 6OP; Elena Koniuch, kl. 5a

Jakub Oraczko, kl. 2a - NAGRODA w XIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. "Rysowane wierszyki"

Zlata Shcherban, kl 2a - NAGRODA w XIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. "Rysowane wierszyki"

Agata Szeliga, kl. 2a - I MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kapelusz Pani Wiosny” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 23 w Rzeszowie

Dominik Stec, kl. 7a - LAUREAT I miejsca PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU Z GEOGRAFII

Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Wiosna w wierszach dla dzieci”:
I MIEJSCE – Liliana Sarna, kl. 1a
II MIEJSCE – Karolina Prajzner, kl. 3a
III MIEJSCE – Maksymilian Sokołowski, kl. 2b
WYRÓŻNIENIE - Michalina Domoń, kl. 1a i Agata Szeliga, kl. 2a

Wiktoria Wcisło, kl. 8b - FINALISTKA Konkursu z Języka Polskiego

Joanna Czekaj, kl. 8b - LAUREATKA Konkursu z Historii

Eryk Chudzik, kl. 7b - III MIEJSCE w XX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim i Poezji Śpiewanej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego „Warszawo ma… Poetycki obraz stolicy”

Filip Rusin, kl. 2a - NAGRODA w VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "KARTKA WIELKANOCNA W NIETYPOWYM KSZTAŁCIE"

Wiktoria Spirała, kl. 2a i Julia Tatrzańska, kl. 2b - WYRÓZNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie "Kartka Wielkanocna do Papieża Franciszka"

Grupa teatralna „Pozytywka” w składzie: Michalina Adamowska, Antonina Konieczna, Nikola Lewko z klasy 4b oraz Julia Błażej i Aleksandra Zakrzewska z klasy 5b - I MIEJSCE w Międzyszkolnym Przeglądzie Teatralnym pod hasłem BOHATEROWIE NASZYCH LEKTUR

Alicja Kuffner, kl. 1b - II MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Fenek - edycja zimowa

Szkolny konkurs DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU:
Klasy 1-3
I MIEJSCE - Szymon Stec, kl. 2c
II MIEJSCE - Franciszek Jurkowski, kl. 3a; Agata Szeliga, kl. 2a
III MIEJSCE - Wiktoria Winiarska, kl. 2b; Adam Obuch-Kaznecki, kl. 1a; Julita Grzona, kl. 2b
WYRÓŻNIENIE - Henryk Dziurdź, kl. 3a; Marcin Ruszała, kl. 1a; Karol Wcisło, kl. 2a; Adrian Adamowski, kl. 2c
Klasy 4-8
LAUREAT - Michał Raczak, kl. 4a
LAUREAT - Miłosz Stankiewicz, kl. 5b
LAUREAT - Mikołaj Bienia, kl. 6a
LAUREAT - Wojciech Trzyna, kl. 7b
LAUREAT - Anna Balawender, kl. 8b

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Najoryginalniejsza kartka wielkanocna".
Julia Tatrzańska,  kl. 2b - III MIEJSCE
Wiktoria Spirała, kl. 2a - WYRÓZNIENIE

VII Ogólnopolski Konkurs Wielka Liga Czytelników:
Dominik Stec, kl. 2c - MISTRZ SZKOŁY - I MIEJSCE w drugim etapie
Tymoteusz Filipek, kl. 2c - I WICEMISTRZ SZKOŁY - II MIEJSCE w drugim etapie
Błażej Szetela, kl. 2c - II WICEMISTRZ SZKOŁY - III MIEJSCE w drugim etapie

Szkolny Konkurs Literacki pod hasłem "Przygoda w Rzeszowie":
I MIEJSCE - Mikołaj Szeliga, kl.4a
II MIEJSCE - Miłosz Stankiewicz, kl.5b
III MIEJSCE - Jan Gilarski, kl.5a

Dominik Stec, kl. 7a - LAUREAT V Olimpiady Historycznej Juniorów 2023/2024

Julia Wyrostkiewicz, kl. 8a wzięła udział w Eliminacjach Regionalnych XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Wojciecha Korfantego, gdzie zachwyciła Jury w Katowicach swoim niezwykłym przemówieniem pod hasłem: „Przyszłości nie należy się bać. Do przyszłości należy się przygotować”. Julia będzie reprezentowała naszą szkołę w finale ogólnopolskim, który odbędzie się 22 marca 2024 r. w Sali Sejmu Śląskiego w Katowicach.

Konkurs Ładnego Czytania:
I MIEJSCE – Kacper Bazan, kl. 2a
II MIEJSCE – Igor Kolis, kl. 2a
III MIEJSCE – Antoni Bożek, kl. 2b

Kalina Kubala, kl. 1a - LAUREATKA Ogólnopolskiego Konkursu SYNAPSIK MEN dla klas pierwszych

Wiktoria Spirała, kl. 2a - NAGRODA w Międzyszkolnym Konkursie "Bombka Bożonarodzeniowa" oraz III MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie na "Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową"

Dominik Stec, kl. 7a - TRZECI w województwie podkarpackim Olimpiady Historycznej Juniorów organizowanej przez Polskie Towarzystwo Historyczne

Kaja Miąsik, kl. 7a - WYRÓŻNIENIE w IX Wojewódzkim Konkursie Literackim pt. "List do św. Mikołaja"

Martyna Michna, kl. 8a i Przemysław Śliwa, kl. 7a - LAUREACI VIII Powiatowego Konkursu "Ortograficzny Omnibus 2023"

Julia Wyrostkiewicz, kl. 8a - I MIEJSCE w VIII Wojewódzkim Konkursie Recytacji Poezji Adama Mickiewicza zorganizowanym przez Zespół Szkół Społecznych im. Adama Mickiewicza w Jaśle
Patrycja Wsół, kl. 8b - 2 MIEJSCE w VIII Wojewódzkim Konkursie Recytacji Poezji Adama Mickiewicza zorganizowanym przez Zespół Szkół Społecznych im. Adama Mickiewicza w Jaśle

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "OZDOBA BOŻONARODZENIOWA":
Zwycięzcami w kategorii wiekowej klas I-III są:
I MIEJSCE - Julia Tatrzańska, kl 2b; Francesco Di Gregorio, kl. 1b; Milena Winiarz, kl. 3a
II MIEJSCE - Wiktoria Spirała, kl. 2a; Adrian Adamowski, kl. 2c; Błażej Szetela, kl. 2c
III MIEJSCE - Maja Szubart, kl. 2c; Stefania Kula, kl. 1b; Krzysztof Szajner, kl. 1b
WYRÓZNIENIE - Sofia Makin, kl. 1a, Alicja Zakrzewska, kl. 2b, Antonina Kasprzyk, kl. 2b; Jakub Trala, kl. 3a.
Zwycięzcami w kategorii wiekowej klas IV -VI są:
I MIEJSCE - Patrycja Hus, kl. 4b; Michalina Adamowska, kl. 4b; Maciej Fularz, kl. 4b
II MIEJSCE - Maja Dyjak, kl. 4a; Witold Młodziankowski, kl. 5b; Miłosz Stankiewicz, kl. 5b
III MIEJSCE - Filip Niedenthal, kl. 5b; Michał Raczak, kl. 4a; Platon Protsenko, kl. 6OP
WYRÓZNIENIE - Tamara Pisarek, kl. 4b; Aleksander Iwanca, kl. 6b; Jakub Rydel, kl. 5b.
Zwycięzcami w kategorii wiekowej klas VII-VIII są:
I MIEJSCE - Julia Wyrostkiewicz, kl. 8a, Emilia Bielak, kl. 7a, Andrzej Sowa, kl. 7b.

KONKURS MÓJ POMYSŁOWY KALENDARZ ADWENTOWY:
I MIEJSCE - Maja Szubart, kl. 2c, Błażej Szetela, kl. 2c
II MIEJSCE - Wiktoria Spirała, kl. 2a, Andrzej Sowa, kl. 7b
III MIEJSCE - Vladyslava Frolova, kl. 3a, Klara Skubida, kl. 4a
WYRÓŻNIENIA:
Nina Cieplak, kl. 1a
Wiktoria Styrna, kl. 1a
Karol Wcisło, kl. 2a
Julia Tatrzańska, kl. 2b
Maksymilian Skokołowski, kl. 2b
Emilia Świgoń, kl. 2c
Kacper Sowa, kl. 3a
Amelia Bara, kl. 4a
Kinga Fularz, kl. 4b
Aleksandra Zakrzewska, kl. 5b

LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU "ENERGIA Z LASU":
Wiktoria Styrna kl.1a
Marcin Ruszała kl.1a
Tymoteusz Dębiec kl.1a
Agata Szeliga kl.2a
Wiktoria Spirała kl.2a
Julia Tatrzańska kl.2b
Wiktoria Wcisło kl.8b
Serdecznie gratulujemy!

Gabriela Kyc, kl.  7a - II MIEJSCE w Miejskim Konkursie Ortograficznym o Pióro Prezydenta Miasta Rzeszowa i tytuł Mistrza Ortografii

Martyna Michna, kl.  8a - I MIEJSCE w  Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla klas IV-VIII „Ortograficzny Omnibus”

Przemysław Śliwa, kl. 7a - III MIEJSCE w  Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla klas IV-VIII „Ortograficzny Omnibus”

Jakub Oraczko, kl. 2a - III MIEJSCE w finale 20. Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”

Martyna Michna, kl. 8a - wygrała XI Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2023/2024

Dominik Stec, kl. 7a - LAUREAT XI Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2023/2024

Nikola Lewko, kl 4b - II MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „Polska – Ojczyzna nasza” w kategorii klas 4-6 

Julia Wyrostkiewicz, kl. 8a - II MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „Polska – Ojczyzna nasza” w kategorii klas 7-8

Jakub Potaczała, kl. 3a - WYRÓŻNIENIE w wojewódzkim konkursie „Jesienią góry są najszczersze”

Julia Wyrostkiewicz, kl. 8a - I MIEJSCE w konkursie recytatorskim poświęconym twórczości Wisławy Szymborskiej

Eryk Chudzik, kl. 7b -  WYRÓŻNIENIE w konkursie recytatorskim poświęconym twórczości Wisławy Szymborskiej

Freja Gawryś, kl. 1a - II MIEJSCE w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Wyprawy Bolka i Lolka” 

Michalina Domoń, kl. 1a - III MIEJSCE w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Wyprawy Bolka i Lolka” 

Karol Wcisło, kl 2a - WYRÓŻNIENIE w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "ZNACZEK BAŚNIOWY NA PRZYGODĘ GOTOWY"

SZKOLNY KONKURS "POJAZD BEZEMISYJNY"
1. Kategoria – klasy pierwsze
Nagrody:
- Michalina Domoń (Ia)
- Stefania Kula (Ib)
- Lena Czerw (Ib)
Wyróżnienie:
- Francesco Di Gregorio (Ib)
2. Kategoria – klasy drugie
Nagrody:
- Wiktoria Spirała (IIa)
- Julia Tatrzańska (IIb)
- Jakub Czuchra (IIc)
- Julia Michalik (IIc)
- Weronika Lis (IIc)
- Maja Szubart (IIc)
Wyróżnienia:
- Lena Bijoś (IIb)
- Zuzanna Bijoś (IIb)
3. Kategoria – klasy trzecie
Nagrody:
- Adrian Fajardo Castaneda (IIIa)
- Jakub Potaczała (IIIa)
Wyróżnienia:
- Vadyslava Frolova (IIIa)
- Irmina Tryka (IIIa)

"Mój strachowy potwór" - konkurs plastyczny ogłoszony przez Teatr Maska:
WYRÓŻNIENIE:
Inga Gawryś, kl. 1a
Nina Cieplak, kl. 1a
Zosia Wróbel, kl. 1a
Marcin Ruszała, kl. 1a
Alicja Maćkowiak, kl. 1a