KONKURS WIEDZY "SYNAPSIK MEN" DLA KLAS III -tytuł LAUREATA zdobyli następujący uczniowie:
Klara Skubida – 58 punktów - 3 miejsce w kraju
Maja Dyjak - 56 punktów - 5 miejsce w kraju
Monika Szajner - 56 punktów - 5 miejsce w kraju
Mikołaj Szeliga - 55 punktów - 6 miejsce w kraju
Adrian Winiarski - 55 punktów - 6 miejsce w kraju
Michał Raczak - 54 punkty - 7 miejsce w kraju

Wojewódzki etap OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ pod hasłem  MÓJ LAS:
Alicja Raczak, kl. 1a - II MIEJSCE - LAUREATKA

I międzyszkolny konkurs kolęd i pastorałek "Anielskie Śpiewanie":
Eryk Chudzik, kl. VI b - III MIEJSCE

Międzyszkolny Konkurs Tradycyjnych Polskich Kolęd i Pastorałek
Martyna Kiełbasa, kl. 3a - WYRÓŻNIENIE

II etap Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników (reprezentacja w etapie powiatowym):
Klara Skubida i Mikołaj Szeliga z klasy 3a

Szkolny Konkurs na wiersz dla klas 4-6 i opowiadanie świąteczne dla klas 7-8, pt. "The magic of Christmas":
W kategorii wiersz
Taisiia Korotkova, kl. 5a - I MIEJSCE
Iga Gizińska, kl. 4a- II MIEJSCE
W kategorii najciekawsze opowiadanie
Iga Dudek, kl. 8b - I MIEJSCE
Julia Mordel, kl. 8a - II MIEJSCE
Dominika Dudek, kl. 7b - III MIEJSCE

Szkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej pt. "You can Sing" dla uczniów klas 1-3:
Martyna Kiełbasa, kl. 3a - I MIEJSCE
Szymon Dobrowolski, kl. 3b - I MIEJSCE
Klara Skubida, kl. 3a - II MIEJSCE
Nikola Lewko, kl. 3b - II MIEJSCE
Emma Rak, kl. 1b - III MIEJSCE

Międzyszkolny Konkurs "Ubierzmy razem choinkę":
Adam Trala, kl. 2a -  I MIEJSCE
Franciszek Jurkowski, Maciej Kuniewicz i Kacper Sowa z kl. 2a - WYRÓŻNIENIE

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki" organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Rzeszowie:
Adam Trala,  kl. 2a - I MIEJSCE
Jakub Trala, kl. 3a - I MIEJSCE
Pola Brzozowska, kl. 2a - WYRÓŻNIENIE
Jakub Potaczała, kl. 2a - WYRÓŻNIENIE 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja lat wojny i okupacji”:
Julia Wyrostkiewicz, kl. 7a - I MIEJSCE
Karol Dudziński, kl. 8b - II MIEJSCE.

VIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej pt. „ABC Ekologii”:
I MIEJSCE - Grzegorz Moczulski, kl. 3a
I MIEJSCE - Nataniel Lew, kl. 3a

VII edycja Powiatowego Konkursu "Ortograficzny Omnibus 2022"
I MIEJSCE w kategorii klas IV- VI - Dominik Stec,  kl. 6a 
I MIEJSCE w kategorii klas VII-VIII - Martyna Michna, kl. 7a 
Dodatkowo Naszą szkołę reprezentowali:
Jan Szczepanik, kl. 8c - WYRÓŻNIENIE
Szymon Tereszkiewicz, kl. 6b

LAUREACI X Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii"
Dominik Stec, kl. 6a
Martyna Michna, kl. 7a
Jan Szczepanik, kl. 8c

X Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym "Bezpieczna droga do szkoły":
- Antoni Bożek, kl. 1b -
I MIEJSCE w kategorii klas I
- Jakub Potaczała, kl. 2a -
II MIEJSCE w kategorii klas II
- Grzegorz Moczulski, kl. 3a -
II MIEJSCE w kategorii klas III

Julia Wyrostkiewicz z klasy 7a -  I MIEJSCE w „Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej i Ukraińskiej”