Informujemy, że przerwa świąteczna trwa od 28 marca 2024 r. (czwartek) do 2 kwietnia 2024 r. (wtorek). Do szkoły wracamy 3 kwietnia 2024 r. (środa).
Szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej dla uczniów, których rodzice nie mają możliwości zapewnienia opieki swoim dzieciom oraz zgłosili taką potrzebę wychowawcom klas.
Szkoła nie będzie przygotowywać w tych dniach obiadów.

W dniach 5 i 7 marca 2024 roku odbywają się w naszej szkole Rekolekcje Wielkopostne.
05.03.2024 r., wtorek:
klasy I-IV wychodzą do kościoła po 1 lekcji i wracają na 4 lekcję,
klasy V-VIII wychodzą do kościoła po 3 lekcji o 10.30 i wracają na 6 lekcję.
07.03.2024 r., czwartek:
klasy I-IV wychodzą do kościoła po 1 lekcji i wracają na 4 lekcję,
klasy V-VIII wychodzą do kościoła po 3 lekcji o 10.30 i wracają na 6 lekcję.
Po powrocie z kościoła uczniowie mają lekcje zgodnie z planem.
Uczniowie nie uczestniczący w rekolekcjach będą mieć w tym czasie zapewnioną opiekę.

W imieniu społeczności Szkolnej chcielibyśmy bardzo serdecznie zachęcić do wsparcia Naszej Szkoły w Akcji „1,5% dla mojej szkoły”. To nic nie kosztuje, a może zrobić tak wiele dobrego.
Przekaż 1,5% podatku na rozwój Twojego dziecka. Wesprzyj szkołę, w której się uczy!
KRS: 0000145905 (z dopiskiem SP-2) na Konto Stowarzyszenia „Przedszkola Przyszłości” z którym nasza szkoła współpracuje. Przekazane fundusze sprawią, że będzie ono uczyło się w nowoczesnej szkole z bogatym zapleczem dydaktycznym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły wraz z rodzicami, do wzięcia udziału w wielkanocnym konkursie plastycznym "Ozdoba wielkanocna". Szczegóły na plakacie.