15 marca w bibliotece szkolnej odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego. Tegoroczne hasło konkursu to: „Zwierzęta w wierszach dla dzieci”. Uczestnicy konkursu wykazali się pomysłowością w doborze rekwizytów i przebrań. W bibliotece pojawiły się słonie, pieski, kotki, biedronki, żuczki, kaczki… a nawet jednorożec.
W konkursie wzięło udział dwadzieścioro troje dzieci z klas 1-3. Komisja konkursowa w składzie: Marta Adamczyk nauczyciel bibliotekarz i Patrycja Solecka kierownik Filii nr 8 przyznała następujące nagrody:
I miejsce – Nikola Lewko kl. 2b
II miejsce (równorzędnie): Klara Skubida z kl. 2a i Maja Dyjak z kl. 2a.
III miejsce (równorzędnie): Kornelia Janowska z kl. 2a i Władzia Florova z kl. 1a.
Przyznano również dwa wyróżnienia dla: Martyny Kiełbasy z kl. 2a i Jakuba Kowalczyka z kl. 3b.
Wszystkie dzieci otrzymały odpowiednie dyplomy i drobne upominki.
Uczestnikom serdecznie gratuluję zaangażowania i radzenia sobie z tremą podczas występu, dziękujemy bardzo rodzicom za piękne stroje i rekwizyty.
Zapraszam za rok kolejną edycję Konkursu Recytatorskiego.
Poniżej zamieszczamy zdjęcia wszystkich uczestników oaz nagrania laureatów tegorocznego konkursu.
Organizatorka: Marta Adamczyk
Nikola Lewko - POBIERZ