Mamy zaszczyt poinformować o wynikach VI Powiatowego Konkursu Krajoznawczego PODRÓŻE PO PODKARPACIU "Wycieczka szlakiem najpiękniejszych zamków podkarpackich", zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 w Rzeszowie.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce:
Julia Dołęga – SP Sióstr Prezentek
Jakub Halicki – SP nr 18 Rzeszów
II miejsce:
Roxana Pustelak – SP nr 5 Rzeszów
III miejsce:
Anita Czajka – SP w Szklarach
Lidia Siast – SP w Wólce Niedźwiedzkiej
Zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów od dnia 15.04.2024 r. w godzinach od 8.00 do 15.00 w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 2 w Rzeszowie przy ul. Kamińskiego 12, tel. 177482310.
Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom i Opiekunom za trud włożony w przygotowanie ciekawych prezentacji. LAUREATOM GRATULUJEMY!!! Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach naszego konkursu.
Uwaga!
VI Powiatowy Konkurs Krajoznawczy „PODRÓŻE PO PODKARPACIU” jest umieszczony pod nr 198 w tabeli:
Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, ustalony przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej w roku szkolnym 2023/2024  - POBIERZ