Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie
1 września 2021 roku rozpoczynamy nowy rok szkolny.
Uczniowie będą wchodzić i wychodzić dwoma wejściami:
- klasy I-III, wejściem głównym
- klasy IV-VIII, wejściem od placu zabaw
Spotkanie z wychowawcami odbędzie się wg harmonogramu - POBIERZ
W związku z nadal trwającą sytuacją epidemiologiczną i koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa naszym uczniom, prosimy aby Rodzice nie wchodzili do budynku szkoły. Wyjątek stanowić będą rodzice uczniów klas pierwszych i oddziału przedszkolnego, prosimy jednak, aby dziecku towarzyszył tylko jeden rodzic. Licząc na zrozumienie, prosimy o uszanowanie tej decyzji.
Wymagane jest zakrywanie ust i nosa podczas pobytu w budynku szkoły, dezynfekcja rąk przy wejściu, a także zachowanie odpowiedniego dystansu (zarówno przez Uczniów, jak i Rodziców).
Przed rozpoczęciem roku szkolnego zalecamy wszystkim uczniom i rodzicom zapoznanie się z Wytycznymi MEiN, MZ i GIS, które są zamieszczone na stronie internetowej szkoły w zakładce Dokumenty.
Ksiądz proboszcz Janusz Podlaszczak zaprasza na mszę św. inaugurującą nowy rok szkolny w dniu 01.09.2021 r. o godz. 7.30, 8.15, 9.00, 10.00, 11.00