Drodzy Państwo, jak Państwo zapewne wiecie nasza szkoła czynnie włączała się w akcje charytatywną „Kwiaty dla hospicjum” – która podległa pod ogólnopolską zbiórkę dobrowolnych datków na rzecz podopiecznych fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie. W ubiegłych latach – kwestę realizowaliśmy we współpracy z rzeszowskimi parafiami – a każdy dobroczyńca otrzymał żonkila – kwiat symboliczny oznaczający między innymi szansę na poprawę przyszłości.
W tym roku wszyscy wiemy, że kwestowanie na rzecz dzieciaków sprawić mogłoby więcej szkody niż pożytku, dlatego pragniemy poinformować wszystkich chętnych ludzi dobrej woli, którzy chcieliby wesprzeć tą szlachetną akcję, że Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci zdecydowało się w tym roku przeprowadzić akcję „Pola Nadziei” w formie internetowej, co jest odpowiedzią na dotykającą wszystkich Polaków sytuacją epidemii w kraju.
W jaki sposób w ramach WIRTUALNEJ Kampanii "Pola Nadziei" można wesprzeć Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci? Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej:
W ramach podziękowania – zgodnie z informacjami zamieszczonymi na powyższej stronie – dla każdego dobroczyńcy trafi Internetowo Żonkilowa pocztówka.
Zachęcamy do wsparcia akcji – w myśl motta towarzyszącego Dobroczyńcom Hospicjów – „Co zasiejesz, to zbierzesz”