Dzisiaj tj.13 grudnia odbyły się Rozgrywki Dziewcząt klas VII w siatkówkę. Dzisiaj rywalizowały ze sobą dziewczęta klas VIIa, VIIb, VIIc przy wielkiej i wspaniałej pomocy kibiców. Pierwsze rozgrywki zaważyły nad zwycięstwem drużyny dziewcząt VII b. Następnie z wielkimi emocjami rywalizowały ze sobą dziewczęta klasy VII a i VII c idąc punkt za punktem w każdym secie. I tak po pierwszym wygranym secie drużyny VII a, srebro wynikiem 2:1 wygrała drużyna VII c.
Miło nam poinformować, że wyniki w piłce siatkowej przedstawiają się następująco:
I miejsce - drużyna klasy VII B reprezentowana przez: Emilkę Kurowicką, Amelkę Lewandowską, Zuzię Król i Hanię Wojtowską
II miejsce - drużyna klasy VII C reprezentowana przez: Milenkę Kozioł, Różę Podstawską, Milenkę Jandę i Jagódkę Kotula
III miejsce - drużyna klasy VII A reprezentowana przez: Zuzię Serafin, Milenkę Pieczonkę, Olę Kiełbasę, Juleczkę Hus
DZIEWCZYNY GRATULUJEMY WAM SUKCESÓW, WSPANIAŁYCH WYNIKÓW, ALE PRZEDE WSZYSTKIM CIESZYMY SIĘ ŻE WSPÓLNIE POGRAŁYŚCIE W SIATKÓWKĘ!!!