W dniu 20.04.br. odbyły się Międzyszkolne Rozgrywki w Mini Siatkówkę Chłopców. Tym razem naszą szkołę reprezentowali chłopcy z rocznika 2009 i młodsi: Michał Widak, Julian Nartowski, Wiktor Brodzicki, Alan Homa, Filip Jurkowski, Krystian Micał, Iwo Joachimowicz, Jan Kozyra, Igor Dobrowolski i Dawid Korbecki. Chłopaki z wielkim duchem walki i zapałem toczyli mecze ze szkołami SP27, SP17, SP19. Pierwszy mecz stoczyli z SP17, gdzie pierwszy skład z naszej drużyny odniósł sukces w pierwszym secie 25:20, niestety drugi skład naszej drużyny nie utrzymał zwycięstwa, co doprowadziło do tie-breaka, który przegraliśmy 15:17. Podobna sytuacja była podczas meczu z SP19, gdzie podczas tie-breka drużyna gospodarzy zwyciężyła 16:14. To naprawdę była świetna gra, pełna współpracy, wzajemnej motywacji, brakło nam „odrobiny szczęścia”, bo jak można nazwać inaczej nasze dwa tie-breaki, które przegraliśmy tak niewielką przewagą. Poświąteczne rozgrywki traktujemy jednak jako rozgrzewkę przed następnymi ważnymi meczami z siatkówki, następnym razem to wygramy!!!!
CHŁOPAKI WIELKIE GRATULACJE ZA PIĘKNA GRĘ, POSTAWĘ GODNĄ SPORTOWCA I REPREZENTOWANIE NASZEJ SZKOŁY!