„Zdrowo na sportowo” – to dewiza klasy 4b. Pomimo, że to dopiero początek przygody z piłką siatkową, pod okiem wychowawcy klasa 4b wzięła udział w klasowych rozgrywkach siatkarskich 2x2. Nie było łatwo, trwało to kilka tygodni, ale już wiemy kto z nas jest najlepszy. Na I miejscu znalazł się Dawid Dziura i Szymon Dobrowolski, II miejsce zajęła Nikola Gutkowska i Zuzanna Szwajdych, III miejsce na podium wywalczyła Maja Bienia i Michalina Adamowska. Uczniowie grając dwójkami, systemem „każdy z każdym” zaprezentowali swoje umiejętności z jak najlepszej strony. Warto wspomnieć, że w celu doskonalenia odbić piłki sposobem górnym wszyscy zawodnicy każdą piłkę rozgrywali na trzy odbicia, po pierwszej złapanej piłce od drużyny przeciwnej. Oj to były przeżycia, kiedy każdy, z meczu na mecz stawał się nie tylko lepszym zawodnikiem, ale i lepszym sędzią. Uczniowie, bowiem sędziowali sobie wzajemnie, wspierając się i kibicując. To była świetna zabawa.
Wszystkim zawodnikom składamy WIELKIE GRATULACJE za niesamowitą grę i za postawę godną sportowca! BRAWO – wszyscy spisaliście się na MEDAL!!!

4b-siatkowka_2024_02
4b-siatkowka_2024_03