Jak wszyscy wiecie w tym roku szkolnym nasze klasy V-te przystąpiły do Ogólnopolskiego Programu o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę”. Dzięki uprzejmości Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, od której otrzymaliśmy ulotki mieliśmy możliwość poinformowania o tym wielkim projekcie wszystkich rodziców klas V-VII podczas wywiadówki szkolnej.Uczniowie klas V z wielkim zaangażowaniem przekazywali rodzicom informację, której celem było zwiększenie świadomości rodziców na istotny problem wśród dzieci i młodzieży jakim jest pogłębianie wiedzy w zakresie prawidłowego żywienia i zdrowego stylu życia. Bardzo się cieszymy, że spotkaliśmy się z taką otwartości i zainteresowaniem ze strony Rodziców. TRZYMAJMY FORMĘ WSZYSCY RAZEM!!!

wywiadowka_2019_01
wywiadowka_2019_02