W nawiązaniu do zakończonego Konkursu Ekologicznego p.t. „Segreguję, bo warto”, który dotyczył zbierania makulatury przypominamy, że nasza Szkoła w w/w Konkursie zajęła I miejsce w Kategorii ilości zebranej makulatury w przeliczeniu na jednego ucznia.
Niektórzy nasi Uczniowie przynieśli bardzo duże ilości makulatury, za co chcemy im serdecznie podziękować i nagrodzić. Nagrody ufundowało MPGK w Rzeszowie. Więcej na stronie MPGK
Uczniowie, którzy przynieśli najwięcej makulatury:
1) IGOR POLAK (KL. 5A) - 650 kg
2) HUBERT ZWIERZYŃSKI, KL. 3A – 110 kg
3) RUT SZETELA, KL. 8A – 105 kg
4) KAROL ZĄBEK, KL. 7B – 100 kg
5) ANNA PISKADŁO, KL. 8C – 90 kg
6) MIŁOSZ ŚLĄCZKA, KL.5A – 82 kg
7) WIKTOR BASSARA, KL.7A – 70 kg
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W/w Uczniowie nagrody mogą odebrać w sekretariacie Szkoły
WAŻNY KOMUNIKAT!
Nasza Szkoła aktualnie bierze udział w kolejnym Konkursie Ekologicznym dotyczącym zbierania makulatury. Konkurs zorganizowany został przez Firmę „Atol” w Rzeszowie. Konkurs będzie trwał do końca czerwca 2021. Prosimy naszych Uczniów i Rodziców o zaangażowanie i systematyczne przynoszenie makulatury do Szkoły.