Rozpoczął się maj, piękny wiosenny miesiąc w związku z tym zachęcamy Was drodzy Uczniowie i Nauczyciele do wspaniałej akcji edukacyjno-charytatywnej „Aktywna Majówka dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie” pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, dla uczniów klas I – VIII.
Co możecie zrobić?
Pokażcie że jesteście aktywni, wybierzcie dowolną formę aktywności fizycznej, np. spacer, rower, bieg, jazda na hulajnodze, rolkach czy rowerze, trening piłkarski lub inna dowolna forma aktywności i koniecznie zróbcie sobie zdjęcie
Co dalej?
Konieczne jest przesłanie zdjęcia na e-mail szkolnego koordynatora akcji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz ze zgodą rodzica na wykorzystanie wizerunku.
Link do zgody, którą ma wypełnić i podpisać rodzic:
Jeżeli rodzic nie ma jak wysłać zgody elektronicznie, to wydrukowane zgody Wasi rodzice znajdą na stoliku przy sekretariacie.
Możecie także wesprzeć działalność Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie poprzez drobne datki pieniężne, które składać można do odpowiedniej skarbonki w sekretariacie. Wszystkie uzyskane środki pieniężne, zostaną po zakończeniu akcji wpłacone bezpośrednio na konto fundacji. Wspierając finansowo akcje, nie trzeba uzupełniać żadnych zgód na wykorzystanie wizerunku, zgodnie z regulaminem akcji.
Więcej informacji o akcji:
- regulamin - POBIERZ
- zgoda na przeprowadzenie akcji - POBIERZ