Obecny rok szkolny to nie tylko sukcesy sportowe uczniów klas IV-VIII, ale również wielkie talenty, które odkryliśmy w klasach młodszych. Na szczególna uwagę zasługują uczniowie klasy 2a: Vladyslava Frolowa, Franciszek Jurkowski i Antoni Sarna. Vladzia jest wspaniałą gimnastyczka, która  w październiku 2022r zajęła I miejsce w Pucharze Polski FIT KIDS WBBF i III miejsce w Mistrzostwach Świata w FIT KIDS w Skarszewie. Franiu jest niesamowitym zawodnikiem judo, który  w Międzynarodowym Turnieju Judo w Wieliczce zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej, a II miejsce w Turnieju im. A. Reitera w Gdańsku. Antoś jest zdolnym i dobrze zapowiadającym się piłkarzem w klubie Resovii Rzeszów o czym świadczy wiele zdobytych przez niego medali, co najmniej na miarę Roberta Lewandowskiego. Mamy nadzieję, że swoją ogromną pasją do sportu zachęcą również swoich kolegów i koleżanki, a ich talent będziemy mieli jeszcze okazję nie raz podziwiać na stronach internetowych naszej szkoły. KOCHANI NASI MŁODZI SPORTOWCY PRZYJMIJCIE OD NAS WIELKIE GRATULACJE!

mlode_talenty_2022
mlode_talenty_2022_02