Wielkimi krokami zbliża się grudzień a wraz z nim świąteczny nastrój. Jednak warto pamiętać, że nie każdy z nas ma tyle szczęścia – niektórzy czekając na 6-go grudnia nie czekają na wyjątkowe prezenty. Wśród Nas jest bardzo wielu potrzebujących i choć wiadomo, że w dobie pandemii każdemu bywa trochę ciężko – warto zatrzymać się, pomyśleć i pomóc. Szczególnie tym nie tylko potrzebującym, ale także chorym, słabym, bezbronnym i samotnym.
Wspólnie: z całą społecznością szkolną wesprzyjmy akcję Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie "To TY bądź naszym Świętym Mikołajem", w ramach której zorganizowane zostaną odwiedziny Świętego Mikołaja u Podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci oraz ich rodzeństwa.
6 grudnia to wyjątkowy dzień w którym w sposób szczególny dbamy o najmniejszych. Zapraszamy wszystkich chętnych do wsparcia podarunkami naszych Podopiecznych.
Skrócona lista potrzebnych rzeczy oraz marzeń Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci oraz dzieciaków z RPOT "Tęczowy Domek" znajdują się na plakacie.
Więcej na temat akcji i szczegółowo rozpisane potrzeby można znaleźć na stronie: https://www.hospicjum-podkarpackie.pl/formy-pomocy/darowizna-rzeczowa/
Dary prosimy przekazywać na ręce Pani Barbary Walczak i Pani Anny Moskwy w terminie do 2-go grudnia.
Prosimy by do darowizny rzeczowej dołączone były informacje o Darczyńcy – Uczniu (imię, nazwisko i klasę – które potrzebne są do wpisania informacji o działalności w ramach wolontariatu oraz przybliżona wartość, gdyż takie informacje musimy złożyć zbiorczo w umowie darowizny rzeczowej dla Hospicjum).
ZOSTAŃ NASZYM MIKOŁAJEM!