2 grudnia 2022 r. uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w XIII Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Porozmawiajmy o uzależnieniach". Konkurs został zorganizowany przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Rzeszowie i miał na celu inspirowanie środowiska szkolnego do działań w zakresie profilaktyki uzależnień. Rywalizacja miała charakter dwuetapowy. W zmaganiach powiatowych zakwalifikowano Naszych aktorów do etapu wojewódzkiego, w którym rywalizacja była niezwykle zacięta. Niestety nie udało się stanąć na podium, ale uczniowie zaprezentowali się doskonale, dlatego zasłużyli na pyszną pizzę.
Serdecznie gratulujemy uczniom: Martynie Michnie, Emilii Przełożny, Hannie Wojtowskiej, Julii Wyrostkiewicz, Mikołajowi Nicgorskiemu, Miłoszowi Ślączce i ich opiekunce Pani Ewelinie Sowie.

woj_kon_teatralny_2022_02
woj_kon_teatralny_2022_03