We wtorkowe popołudnie - 27 lutego 2024 roku – uczniowie klasy 4a pod opieką wychowawcy zorganizowali wieczór filmowy, podczas którego obejrzeli film pt. "Cudowny chłopak". Oglądanie wartościowego filmu, to świetny pomysł na wspólne spędzanie czasu. To klasowe spotkanie okazało się dobrą okazją do nakręcenia kolejnego – 10 już - odcinka w ramach projektu MATEMATYKA "WSZĘDZIE", którego tytuł brzmi "Matematyka w kinie". W krótkim filmiku odbyło się wielkie otwarcie "KINA DWÓJKA", podczas którego był wstęp wolny na seans filmowy. Jak na kino przystało, dla każdego gościa nie zabrakło darmowego pysznego świeżutkiego popcornu i napojów. Tematem odcinka była zamiana jednostek czasu. Uczniowie obliczali, o której godzinie zakończy się film znając czas jego trwania. Życzymy miłego oglądania!