22 kwietnia w bibliotece szkolnej odbyła się kolejna edycja Konkursu Recytatorskiego. W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem „Wiosna w wierszach dla dzieci”. Za oknem zimno a w naszej bibliotece wiosennie i kolorowo. Dwadzieścioro czworo dzieci z klas 1-3 recytowało wiersze o wiośnie. Piękne kolorowe stroje i śliczne wiersze na pewno przyczynią się do powrotu wiosennej pogody.
Komisja konkursowa w składzie: Marta Adamczyk nauczyciel bibliotekarz i Patrycja Solecka kierownik Filii nr 8 przyznała następujące nagrody:
I miejsce – Liliana Sarna z kl. 1a
II miejsce – Karolina Prajzner z kl. 3a
III miejsce – Maksymilian Sokołowski z kl. 2b
Przyznano również dwa wyróżnienia dla Michaliny Domoń z kl. 1a i Agaty Szeligi z kl. 2a
Wszystkie dzieci otrzymały odpowiednie dyplomy i upominki, które ufundowała Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2.
Uczestnikom serdecznie gratuluję zaangażowania i radzenia sobie z tremą podczas występu, dziękujemy bardzo rodzicom za piękne stroje i rekwizyty.
Poniżej zamieszczamy zdjęcia uczestników oraz nagrania laureatów tegorocznego konkursu.
Organizatorka: Marta Adamczyk