W ubiegły czwartek w naszej szkole odbyła się lekcja wf, co samo w sobie nie było sytuacją nadzwyczajną, gdyby nie to, że prowadzona była przez byłych reprezentantów Polski w piłce siatkowej Rafała Buszka i Marcina Możdżonka.
Zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów, w ramach promocji siatkówki i Klubu w środowisku szkolnym naszego miasta, wzięli udział w spotkaniu z uczniami i nauczycielami SP – 2.
Zarówno pełniący role trenerów zawodnicy jak i nasi uczniowie wykazali się dużą znajomością warsztatu trenerskiego i siatkarskiego oraz brakiem tremy.
Po rozgrzewce ogólnorozwojowej, jak również z piłkami, rozegrano towarzyski mecz drużyn prowadzonych przez obu siatkarzy.
Po zaciętym boju nieznacznie wygrała drużyna Marcina Możdżonka , a MVP meczu zostali wszyscy jego uczestnicy.
Po opadnięciu emocji nasi goście odpowiadali na wnikliwe i czasami trudne pytania zadawane przez uczniów, a dotyczące ich kariery i życia codziennego.
Spotkanie zakończyło się sesją fotograficzną i składaniem autografów, potem niestety trzeba było wracać na lekcje.

spotkanie_z_mistrzami_2019_001
spotkanie_z_mistrzami_2019_002