Wczoraj tj. 9 października na Stadionie Stali Rzeszów odbyły się Indywidualne – Drużynowe Biegi Przełajowe. Biegi odbywały się w kategorii dziewcząt i chłopców ur. 2009 r. i młodszych oraz roczników 2007 i 2008. Miło nam poinformować, że w kategorii dziewcząt starszych ZŁOTO zdobyła AMELIA RAJZER, a w kategorii chłopców starszych ZŁOTO zdobył FILIP KACZOR.
WIELKIE GRATULACJE!!!
Chcielibyśmy pogratulować również wszystkim naszym uczniom, którzy mimo deszczowej pogody, wiatru i błota na stadionie, w pełnej gotowości stawili się do zawodów i pokonali dystans 600 m, godnie reprezentując naszą szkołę.
JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI!!! BRAWO!!!!
DZIEWCZYNKI MŁODSZE: Milenka Pieczonka, Wiktoria Bartosz, Karinka Hermaniuk, Wiktoria Wcisło, Patrycja Wsół , Dominika Dudek.
DZIEWCZYNKI STARSZE: Amelka Rajzer, Klaudia Bobowska, Maja Lekki, Maja Godlewska, Maja Ciepły, Nikola Trzreśniowska.
CHŁOPCY MŁODSI: Filip Jurkowski, Dominik Stec, Iwo Joachimowicz, Michał Widak, Julek Nartowski, Alan Homa.
CHŁOPCY STARSI: Filip Kaczor, Szymon Mager, Wiktor Szydło, Błażej Szydło, Wiktor Bassara, Mateusz Kotula.

biegi_zloto_2019_01
biegi_zloto_2019_03