Szkoła przystąpiła do kolejnego Konkursu ekologicznego dotyczącego zbierania makulatury i plastiku!
Jest to Konkurs p.n. „Segreguję, bo warto” ogłoszony przez MPGK Rzeszów pod Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa. Nasza Szkoła w w/w Konkursie w ubiegłym roku zajęła pierwsze miejsce w RzeszowieKonkurs trwa do 13.11.2020 r.
UPRZEJMIE PROSIMY O PRZYNOSZENIE MAKULATURY I PLASTIKU DO SZKOŁY. MAKULATURĘ I ZGNIECIONE, PLASTIKOWE BUTELKI NALEŻY PRZEKAZAĆ PANIOM Z OBSŁUGI SZKOŁY.
UWAGA!!!
Większe ilości makulatury i plastiku (minimum 400 kg) można zawozić bezpośrednio do punktu odbioru surowców w Sortowni MPGK przy ul. Ciepłowniczej w Rzeszowie, wjeżdżając samochodem do Sortowni główną bramą z wagą dla samochodów.
LICZYMY NA WASZĄ AKTYWNOŚĆ!!!!
Aby nie stwarzać zamieszania, pragniemy przypomnieć, że w konkursie „Segreguję, bo warto” makulaturę i plastik zbieramy tylko do 13.11.2020 r., natomiast w Konkursie p.n. „Zbierając makulaturę, chronimy lasy” zbieramy tylko makulaturę do dnia 30.06.2021 r.