Jesteśmy świadomi, że zbierając makulaturę dbamy o środowisko, chronimy lasy. Wiemy, ze gdy zniknie fauna i flora – zginie też człowiek. Las jest domem dla zwierząt, dostarcza tlenu niezbędnego do życia, zatrzymuje wodę, która pozwala przetrwać w czasie suszy. Jest miejscem gdzie można odpocząć od zgiełku świata!
Od września do grudnia 2019 zebraliśmy ponad 21 ton makulatury!!!!!!! Kosmiczny wynik!!!
Wygraliśmy Konkurs zbiórki makulatury p.n. „Segreguję, bo warto”. Konkurs organizowany był przez Wydział Gospodarki Komunalnej Miasta Rzeszowa.
Od stycznia 2020 zbieramy makulaturę do końca roku szkolnego. Jednocześnie bierzemy udział w Konkursie zbiórki makulatury organizowanym przez firmę ATOL p.n. „Zbierając makulaturę, chronimy lasy”. Zachęcamy wszystkich uczniów i ich rodziców do systematycznego przynoszenia makulatury do szkoły.
Liczymy na Was!!!!!!

zbiorka_makulatury_01