przedszkole_sale
przedszkole_sale_02
foto_2020_5
Previous Next Play Pause
1 2 3

Dzisiaj przedszkolaki poznały czym są Andrzejki. Magiczna i tajemnicza atmosfera bardzo podobała się dzieciom. Dowiedziały się, że kiedyś wróżby traktowano bardzo poważnie, natomiast dzisiaj jest to po prostu dobra zabawa i część naszej rodzimej tradycji, którą trzeba traktować z przymrużeniem oka. Były świeczki, wróżby, magiczne lusterka i kolorowanki.

Andrzejki_2023_przedszkole
Andrzejki_2023_przedszkole_02
Previous Next Play Pause
1 2

Z okazji Dnia Pluszowego Misia przedszkolaki przypomniały sobie najsłynniejsze bajkowe misie: Puchatka, Uszatka, Colargola, Yogiego, Paddingtona, Ruperta. Było mnóstwo wesołej zabawy: konkursy, kolorowanki i oczywiście "przytulaski" ze swoimi ulubionymi pluszakami. Bajki o misiach przekazują wiele wartościowych przesłań, które mają znaczenie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych: przyjaźń, akceptacja, odpowiedzialność, empatia, życzliwość...

W ramach projektu "Z Kicią Kocią maluchy zamieniają się w zuchy" przedszkolaki poznały zasady ruchu drogowego oraz dowiedziały się jak wygląda praca policjanta.

Kicia_Kocia_przedszk_02
Kicia_Kocia_przedszk_03
Previous Next Play Pause
1 2

9.11.2023 r. przedszkolaki odwiedziły pracownię malarską Pani Joli Nowickiej. Na zajęciach dzieci dowiedziały się o różnych technikach malarskich oraz potrzebnych narzędziach. Wielką radość sprawiła im możliwość obejrzenia przepięknych obrazów.

warsztaty_plastyczne_przedszk
warsztaty_plastyczne_przedszk_02
warsztaty_plastyczne_przedszk_03
warsztaty_plastyczne_przedszk_04
warsztaty_plastyczne_przedszk_05
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

Bajkę naszym przedszkolakom przeczytała "nasza pani od geografii" - Maria Cop. Było mnóstwo radości, bo przyniosła dzieciom przytulanki - postacie z bajek, którymi się mogły bawić i oczywiście ulubione przez naszych maluchów kolorowanki. To była wspaniała podróż do bajkowej krainy.

glosne_czytanie_2023
glosne_czytanie_2023_03
Previous Next Play Pause
1 2