W dniu 6 grudnia br. rozpoczęliśmy w naszej szkole Świąteczne Rozgrywki Sportowe klas V-VIII w piłkę siatkową i koszykówę. Dzisiaj rywalizowały ze sobą drużyny dziewcząt klas VIII w piłkę siatkową wspieranych przez swoich kolegów z klasy. Mecze były rozgrywane każdy z każdym. I tak po wielu emocjach i ogromnym zaangażowaniu, miło nam poinformować, że wyniki w piłce siatkowej przedstawiają się następująco:
I miejsce zajęła drużyna klasy VIII D reprezentowana przez: Luizę Karnecką, Oliwkę Pruchnik, Kacpra Miąsika i Mikołaja Międlara.
II miejsce zajęłą drużyna VIII B reprezentowana przez: Martynkę Serafin, Emilkę Gutowską, Elizę Buczek, Tosię Wasecką, Anię Momot,
III miejsce zajęła drużyna VIII E reprezentowana przez: Emilkę Urbanik, Martynę Chmaj, Dominka Kobiałkę, Mateusza Hulaka.
IV miejsce – zajęłą drużyna VIII A reprezentowana przez Maję Godlewską, Nataszę Żmudę, Maję Łyszczarz i Julię Wyrostkiewicz z kl.VI A
NASI WSPANIALI UCZNIOWIE GRATULUJEMY WAM ODWAGI I ZWYCIĘSTWA W REPREZENTOWANIU SWOICH KLAS, W ZORGANIZOWANIU DRUŻYN I AKTYWNYM SPĘDZANIU CZASU WOLNEGO NA GRZE W SIATKÓWKĘ!!!!
WIELKIE BRAWA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW!!!!

swiateczne_rozgrywki_siatkowka
swiateczne_rozgrywki_siatkowka_04